HAKKIMIZDA

  

Birsan Mobilya 2001 Yılında başlattığı üretimini hızla ilerletip Her geçen gün yeni alanlar 

Ekleyerek 2018 yılında Tüzel kişilik olarak Şirketleşip hizmet vermeye devam etmektedir.

Mobilya sektörü deneyimiyle her geçen gün kendini yenileyerek, Toplu proje imalatları taahhüt işleri perakende satış imalatları kapsamında mobilyada olması gereken şıklığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır... Birsan Mobilyanın cazip satış fiyatının, kalite ile beraber olacağı" prensibi doğrultusunda gün geçtik ce hacimlenen bir yapısı vardır. Bu Hacim artışı, iyi bir altyapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmıştır. Mobilya üretimini kendi fabrikasında yapmakta olup modüler mobilya alanında gelmiş olduğu nokta, mobilya sanayisinin ürünlerdeki kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır.

image16

1. Sınıf Üretim Prosedürü

Mobilyalar hiç bir zaman fabrikasyon veya seri imalat olarak üretilmeyerek, daima el işi, ince işçilik ve göz nuru ile işinde profesyonelleşen ustaların ellerinde imal edilmektedir.Sektörümüzde 1. sınıf mobilya üretimini prosedür haline getiren firmamızda ilkelerimiz gereğince en kaliteli mobilyaları üretmekte, modern mobilya modelleri ve tasarımlarını her geçen gün takip etmekteyiz.

image17

Mobilya Üretiminde Kalite

Birsan Mobilya siz müşterilerimizle koordineli bir şekilde çalişarak tasarımlarını sizlerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda estetik, doğal, çağdaş, modern, fonksiyonel ve bütçenize uygun olarak oluşturmayı amaçlar...  Modern mobilya üretimine büyük ölçüde önem veren ve insan sağlığı için önemli mobilya üretimi değişikliklerinde bulunmuş olan firmamız TSE prosedürüne uygun mobilya üretimi yapmaktadır.

image18

Modern Mutfak Dolabı Modelleri

Birsan Mobilya  uzun yıllar boyu sektörde mutfak dolabı  modellerinde öncü olup, her yıl yeni tasarım ve imalat tarzı ile moda mutfak dolabı  üretimi gerçekleştirmiştir. Mutfak dolabı modelleri konusunda yeni trendi belirleyen firmalar arasında yer almakta olup ürünlerimiz müşteriler tarafından her zaman tercih edilmiştir.